Strona główna
Aktualności
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026:
- 9.00 - udział uczniów, rodziców, prawnych opiekunów we mszy św.,
- 9.40 - apel na sali gimnastycznej, przemówienie dyrektora, pani Marzenny Pstrągowskiej, wręczenie świadectw przez wychowawców klas.
Dowóz uczniów do szkoły w dniu 26 czerwca 2026r.
PÓŁKOLONIE LETNIE
🌍 „10 dni dookoła świata” – półkolonie letnie 2026 w Szkole Podstawowej im. prof. Romana Kobendzy w Łynie
Szkoła Podstawowa im. prof. Romana Kobendzy w Łynie zaprasza uczniów na wyjątkowe półkolonie letnie pod hasłem „10 dni dookoła świata”, które odbędą się w dniach 29 czerwca – 10 lipca 2026 r.
Zdrowy uśmiech naszych przedszkolaków
Dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Łynie przez cały rok aktywnie uczestniczyły w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Klub Mleczaka”. Program miał na celu kształtowanie prawidłowych nawyków higienicznych oraz promowanie zdrowego dbania o jamę ustną.
W trakcie realizacji programu przedszkolaki brały udział w licznych zajęciach, zabawach, konkursach i działaniach edukacyjnych związanych z higieną zębów. Za swoje zaangażowanie oraz aktywny udział dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, które były miłym podsumowaniem całorocznej pracy.
Kosmiczna zabawa! Relacja z wycieczki klas 1-3 do „Max Fun” w Olsztynie
15Gromki śmiech, mnóstwo energii i zabawa do utraty tchu – tak w skrócie można opisać naszą szkolną wycieczkę! Uczniowie klas 1-3 wybrali się z wizytą do nowoczesnego centrum rozrywki „Max Fun” w Olsztynie. To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń!
Celem naszej wyprawy była nie tylko integracja rówieśników z najmłodszych klas, ale przede wszystkim rozwijanie sprawności fizycznej poprzez superzabawę. Trzeba przyznać, że nasi uczniowie zdali ten egzamin na szóstkę z plusem, a energii starczyłoby im na zdobycie kosmosu! A było w czym wybierać! Na ponad dwie godziny „Max Fun” stał się dla nas prawdziwym rajem:
# Przedszkolaki na szlaku nidzickich atrakcji
1217 czerwca dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Łynie wybrały się na wycieczkę do Nidzicy. Program dnia był bardzo różnorodny i pozwolił przedszkolakom połączyć naukę, zabawę oraz odkrywanie ciekawych miejsc.
Pierwszym punktem naszej wyprawy była wizyta w Bibliotece Publicznej na nidzickim zamku. Dzięki serdecznemu przyjęciu dzieci mogły poznać zasady funkcjonowania biblioteki, dowiedzieć się, jak założyć kartę czytelnika oraz w jaki sposób korzystać z bogatych zbiorów. Duże zainteresowanie wzbudził teatrzyk kamishibai, który zachęcił najmłodszych do słuchania opowieści i rozwijania wyobraźni. Nie zabrakło również czasu na korzystanie z przygotowanego dla dzieci kącika, gdzie mogły spędzić czas według własnych pomysłów.
Klikam z głową - uczymy się korzystać ze smartfonów
6Czy internet ma granice? Jak nie wpaść w sieć cyberzagrożeń i czerpać z technologii to, co najlepsze? W naszej szkole odbył się cykl wyjątkowych zajęć warsztatowych pod hasłem „Klikam z głową”. Programem zostali objęci uczniowie wszystkich klas – od pierwszaków, którzy stawiają w cyfrowym świecie pierwsze kroki, aż po ósmoklasistów stojących u progu dorosłości.
Godziny dzwonków
Wtorek 23.06.2026Nadchodzące wydarzenia
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych