Strona główna

    • Witajcie!
    • Najnowsze informacje!
    • Aktualności

          • Rok szkolny 2025/2026 za nami! Witajcie wakacje!

            Dziś w naszej szkole zabrzmiał ostatni dzwonek, obwieszczający uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Dla całej naszej społeczności – uczniów, nauczycieli oraz rodziców – był to czas intensywnej pracy, wielu wyzwań, ale przede wszystkim wspaniałych sukcesów i wspólnie spędzonych chwil.

          • Mali architekci wielkich relacji! Jak w klasie 3 budujemy mosty empatii i akceptacji.

            Ostatni dzień roku szkolnego 2025/2026 klasa 3 spędziła w niezwykle inspirujący sposób. Zamiast tradycyjnego siedzenia w ławkach, uczniowie wzięli udział w zajęciach integracyjnych, których motywem przewodnim były tolerancja, akceptacja oraz zrozumienie własnych i cudzych emocji.

            Poprzez kreatywne zabawy ruchowe, warsztaty i wspólne rozmowy, trzecioklasiści uczyli się, jak ważna jest otwartość na drugiego człowieka i jak pięknie różnimy się między sobą. Ćwiczenia pomogły dzieciom lepiej nazwać to, co czują, a także wzmocniły ich rówieśnicze więzi. To był czas pełen uśmiechu, wzajemnego wsparcia i budowania poczucia, że każdy w naszej klasie jest ważny i akceptowany taki, jaki jest.

          • Uroczyste pożegnanie klasy ósmej

            25 czerwca 2026 r. na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klasy ósmej. Było to wyjątkowe wydarzenie pełne wzruszeń, podziękowań i wspomnień.

            Na początku uroczystości wystąpili uczniowie klasy siódmej. W trakcie przedstawienia ósmoklasiści otrzymali specjalne tytuły oraz pamiątkowe statuetki, które nawiązywały do ich charakterów, zainteresowań i szkolnych osiągnięć. Występ dostarczył wszystkim wielu powodów do uśmiechu i został nagrodzony gromkimi brawami.

          • „Bajkowe rączki” naszych przedszkolaków

            Chłopcy z Oddziału Przedszkolnego- Franciszek Kujawski i Hubert Żmijewski wzięli udział w konkursie plastycznym „Bajkowe rączki”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Nidzicy. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy przedstawiającej ulubioną postać z bajki z wykorzystaniem techniki wydzieranki. Prace powstały dzięki współpracy dzieci i ich rodziców, co sprawiło, że konkurs stał się okazją do wspólnego, twórczego spędzenia czasu.

          • Lekcja smaku i zdrowia: Tortilla pełna witamin

            Podczas lekcji techniki uczniowie klasy V zamienili swoją salę w prawdziwą kuchnię pełną kolorów, zapachów i witamin. W ramach programu „Trzymaj Formę!” przygotowywali zdrowe tortille z dużą ilością warzyw.

            Każdy przyniósł wybrane składniki – sałatę, pomidory, ogórki, paprykę itd. Nie zabrakło też sosów jogurtowych, serków naturalnych i ziół. Dzieci samodzielnie kroiły, układały składniki i zawijały swoje tortille, ucząc się przy tym, jak ważna jest rola warzyw w codziennej diecie.

          • Szkolna wycieczka do Warszawy

            Uczniowie klas VI, VII i VIII naszej szkoły uczestniczyli w edukacyjnej wycieczce do Warszawy. Była to doskonała okazja do poznania historii, kultury oraz najważniejszych zabytków stolicy Polski. Podczas wyjazdu odwiedziliśmy Zamek Królewski, gdzie mogliśmy podziwiać piękne wnętrza oraz poznać historię polskich królów i ważnych wydarzeń związanych z dziejami naszego kraju. Następnie spacerowaliśmy po Starym Mieście, podziwiając zabytkowe kamienice, Rynek Starego Miasta oraz Kolumnę Zygmunta. Kolejnym punktem programu były Łazienki Królewskie. Spacer po malowniczym parku pozwolił nam odpocząć wśród zieleni i zobaczyć wiele interesujących obiektów, takich jak Pałac na Wyspie czy Pałac Myślewiecki. W parku można było spotkać sporo pawi, które zachwycały wszystkich swoim pięknym wyglądem oraz liczne wiewiórki. Wycieczka była nie tylko ciekawą lekcją historii, ale także okazją do integracji

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Godziny dzwonków

      Piątek 26.06.2026
    • Galeria zdjęć

      • brak danych