Strona główna

    • Witajcie!
    • Najnowsze informacje!
    • Aktualności

          • Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

            Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026:

            - 9.00 - udział uczniów, rodziców, prawnych opiekunów we mszy św.,

            - 9.40 - apel na sali gimnastycznej, przemówienie dyrektora, pani Marzenny Pstrągowskiej, wręczenie świadectw przez wychowawców klas.

            Dowóz uczniów do szkoły w dniu 26 czerwca 2026r.

          • „Bajkowe rączki” naszych przedszkolaków

            Chłopcy z Oddziału Przedszkolnego- Franciszek Kujawski i Hubert Żmijewski wzięli udział w konkursie plastycznym „Bajkowe rączki”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Nidzicy. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy przedstawiającej ulubioną postać z bajki z wykorzystaniem techniki wydzieranki. Prace powstały dzięki współpracy dzieci i ich rodziców, co sprawiło, że konkurs stał się okazją do wspólnego, twórczego spędzenia czasu.

          • Lekcja smaku i zdrowia: Tortilla pełna witamin

            Podczas lekcji techniki uczniowie klasy V zamienili swoją salę w prawdziwą kuchnię pełną kolorów, zapachów i witamin. W ramach programu „Trzymaj Formę!” przygotowywali zdrowe tortille z dużą ilością warzyw.

            Każdy przyniósł wybrane składniki – sałatę, pomidory, ogórki, paprykę itd. Nie zabrakło też sosów jogurtowych, serków naturalnych i ziół. Dzieci samodzielnie kroiły, układały składniki i zawijały swoje tortille, ucząc się przy tym, jak ważna jest rola warzyw w codziennej diecie.

          • Wycieczka do Warszawy

            Uczniowie naszej szkoły odwiedzili Cmentarz Wojskowy na Powązkach - jedno z najważniejszych miejsc pamięci narodowej w Polsce. Szczególnym punktem było udanie się do  grobów bohaterów książki "Kamienie na szaniec" - Jana Bytnara "Rudego", Tadeusza Zawadzkiego "Zośki oraz Aleksego Dawidowskiego "Alka

          • Uczniowie oddali hołd bohaterom Ojczyzny

            Podczaswycieczki do Warszawy uczniowie naszej szkoły odwiedzili Grób Nieznanego Żołnierza w Warszawie. W atmosferze zadumy i szacunku uczniowie złożyli kwiaty pod pomnikiem, oddając hołd wszystkim bohaterom , którzy walczyli i poświęcili swoje życie za wolność naszej Ojczyzny. Była to wyjątkowa lekcja patriotyzmu oraz okazja do refleksji nad historią naszego kraju.

          • Szkolna wycieczka do Warszawy

            Uczniowie klas VI, VII i VIII naszej szkoły uczestniczyli w edukacyjnej wycieczce do Warszawy. Była to doskonała okazja do poznania historii, kultury oraz najważniejszych zabytków stolicy Polski. Podczas wyjazdu odwiedziliśmy Zamek Królewski, gdzie mogliśmy podziwiać piękne wnętrza oraz poznać historię polskich królów i ważnych wydarzeń związanych z dziejami naszego kraju. Następnie spacerowaliśmy po Starym Mieście, podziwiając zabytkowe kamienice, Rynek Starego Miasta oraz Kolumnę Zygmunta. Kolejnym punktem programu były Łazienki Królewskie. Spacer po malowniczym parku pozwolił nam odpocząć wśród zieleni i zobaczyć wiele interesujących obiektów, takich jak Pałac na Wyspie czy Pałac Myślewiecki. W parku można było spotkać sporo pawi, które zachwycały wszystkich swoim pięknym wyglądem oraz liczne wiewiórki. Wycieczka była nie tylko ciekawą lekcją historii, ale także okazją do integracji

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Godziny dzwonków

      Środa 24.06.2026
    • Galeria zdjęć

      • brak danych